fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar


PONOŽKOVÁ VÝZVA 2021

PONOŽKOVÁ VÝZVA 2021

  • Eliška Vrzoňová
  • 15.3.2021

Milé berušky a vážení rodiče,

příští týden v neděli (21.3) je světový den ,,Downova syndomu". Všechny tyto děti i dospělí lidé v tento den slaví svůj ,,svátek". Tito lidé jsou trošičku jiní, ale také si rádi hrají, malují, zpívají a hlavně se rádi smějí, tak jako my. Ale oni ten svůj den slaví trošičku odlišně... Představte si, že si na sebe obléknou každou jinou pokožku. To je sranda, že! Zkusíme to taky, vezměte si na sebe každou jinou pokožku - třeba jednu s autem a druhou s puntíky nebo jakoukoliv, která se Vám líbí. A poproste dospěláka, ať Vás vyfotí. Stačí fotka vašich nožiček!

Budeme moc rádi, když se zúčastníte. Můžete se vyfotit s celou vaší rodinou. Čím více různých ponožek, tím lépe!


Když se vyfotíte, prosím, pošlete mi vaší fotku buď na email - eliska.beruska.ms@seznam.cz nebo na messenger (facebook - Eliška Vrzoňová), já potom ze všech fotek udělám jednu velkou beruškovou fotografii a pošlu to těm lidem, co slaví ten svůj svátek.

S velkým díky a pro dobrou věc, dopředu všem zúčastněným děkuji!!!

Jen mám ještě jednu prosbičku, pokud se vyfotíte i s obličejem a vaším krásným úsměvem. Napište mi prosím do zprávy - !!! SOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM FOTOGRAFIE. !!! Bohužel bych bez tohoto souhlasu nemohla fotografii použít.


Moc děkuji a těšíme se na fotečky.

Prosím, fotografie zašlete nejpozději do soboty (20.3) do 14,00 hodin.

 

Děkujeme, pac a pusu, zdraví... paní učitelky z berušek.

PONOŽKOVÁ VÝZVA 2021