fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar


téma: SVÁTKY JARA - VELIKONOCE

téma: SVÁTKY JARA - VELIKONOCE

  • Eliška Vrzoňová
  • 21.3.2021

téma: SVÁTKY JARA - VELIKONOCE

Ahoj děti...

klucí, už sháníte proutky na pomlázku a co vy holčičky už začínáte barvit vajíčka? Coby dup už tu máme Velikonoce. Je pravda, že bohužel budou trošku smutnější než jindy, protože se nemůžeme vidět s ostatními koledníky. Ale vajíčko můžete dát bráškovi a vyšupat můžete sestřičku nebo maminku. Takže si Velikonoce určitě užijete!

Ale bohužel jsou pořád školky zavřené. Tak jsme s paní učitelkou Lili připravily na stránky další téma: SVÁTKY JARA. A protože jsou Velikonoce krásné, plné barev a pozitivní nálady... Tak v dokumentu máte několik tipů, co si můžete doma zkusit vytvořit. Ve školce bychom se věnovali tomuto tématu 14 dní, takže se nelekejte, že příští týden bude opakovací. Protože v dubnu nás čekají nová krásná témata - zvířátka (ale to už doufám budeme ve školce ;)). A v tomto dokumentu je hodně nápadů a triků, co můžete doma vyzkoušet a něco si vyrobit. Ale zároveň se nebojte, protože přidáme složky s hrami a také s úkoly na procvičení barev, tvarů a počtů.

Ale hlavně si milé Berušky užijte tyto krásné svátky, hodně vykoledovaných dobrot a doufejme, že se po Velikonocích uvidíme. Protože my už se na Vás strašně moc těšíme!!!

Posíláme velké objetí a básničku na přečtení. Lili a Eliška

BÁSNIČKA:

Nakreslíme vajíčko,

žluté jako sluníčko.

Přidáme dvě nožičky,

a k nim malé prstíčky.

Ještě žlutou kuličku,

jako ptačí hlavičku.

Očko malý zobáček,

pak nasypeme máček.

Zobej malý drobečku,

na tom našem dvorečku.

 

Dokument Odkaz
VELIKONOCE - SVÁTKY JARA
Stáhnout